Haberler »  Davetlimizsiniz !!!

08 Ağustos 2019
Davetlimizsiniz !!!

19.09.2019 - 22.09.2019 tarihleri arasında Türkiye, İstanbul , Tüyap Istanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Sign İstanbul  İstanbul  - Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Tarsus Turkey tarafından organize edilen Sign İstanbul  Fuarı Tüketici Ürünleri sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.


Video

567 defa görüntülendi.


TÜM HABERLER

Psı 2020 Fuarı Asya Bayrak firması olarak her yıl bir ilke imza atıp bu yıl Avrupanın en büyük promosyon fuarı PSI Düsseldorf fuarına   ... Devamı için tıklayınız.
Cnr Promoexpo Fuarı 2019 9-12 Ekim tarihleri arasında CNR'de düzenlenen Promosyon fuarında bu yılda sizlerleydik. İlginiz için çok Teşekkürle ... Devamı için tıklayınız.
Sky Promosyon Show 2019 İlk kurulduğu yıldan beri her sene istisnasız Sky Promosyon Show fuarına katılan Asya Bayrak bu  yılda  siz değerli dost ... Devamı için tıklayınız.
Sıgn Istanbul 2019 Fuarı Asya Bayrak firması olarak bu yılda bir ilke imza atıp 3 büyük yurtiçi fuarında yer aldık.21.'si düzenlenen SIGN 201 ... Devamı için tıklayınız.
PSI 2020 Fuarına Davelisiniz Almanya Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan 2020 PSI Promosyon Fuarında sizlerle buluşuyoruz.  Ücretsiz davetiye al ... Devamı için tıklayınız.
Sosyal Medya Adreslerimiz Yenilendi Firmamızın resmi sosyal medya adresleri hesapları kurumsal bir yapı için yenilenmiştir. Güncel adreslerimiz; facebook ... Devamı için tıklayınız.