Haberler »  Kişisel Koruyucu Donanım Ürünleri (maske, Tulum, önlük, Gözlük) İhracatı Hakkında

14 Temmuz 2020
Kişisel Koruyucu Donanım Ürünleri (maske, tulum, önlük, gözlük) İhracatı Hakkında

Kişisel koruyucu donanım ürünlerinin (maske, tulum, önlük, gözlük) tedarik edilmesi ve bunların dağıtımının sağlanması amacıyla Devlet Malzeme Ofisince (DMO) hazırlanan mal alım sözleşmesinin bazı maddelerinde ve sözleşme eki “Tıbbi/Cerrahi Maske (Arkadan Lastikli ya da Arkadan Bağcıklı) Teknik Şartnamesi” nde 13.07.2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere değişiklik yapılmış ve DMO’ya teslim edilen ürün sayısına göre ihracat izni verilecek ürün sayılarını gösterir tablo da güncellenmiş olup güncel tablo Teknik Şartname örnekleri aşağıda yer almaktadır.

İhracat İzni Verilecek Ürün Sayılarını Gösterir Tablo için tıklayınız.

Tıbbi/Cerrahi Maske (Arkadan Lastikli ya da Arkadan Bağcıklı) Teknik Şartnamesi için tıklayınız.

 


396 defa görüntülendi.


TÜM HABERLER

Yeni Ürün! Asya Bayrak ailesi olarak, güncel yaşanan gelişmelere karşın ürün listesini güncellemekteyiz, Siz değerli müşterileri ... Devamı için tıklayınız.
Psı 2020 Fuarı Asya Bayrak firması olarak her yıl bir ilke imza atıp bu yıl Avrupanın en büyük promosyon fuarı PSI Düsseldorf fuarına   ... Devamı için tıklayınız.
Cnr Promoexpo Fuarı 2019 9-12 Ekim tarihleri arasında CNR'de düzenlenen Promosyon fuarında bu yılda sizlerleydik. İlginiz için çok Teşekkürle ... Devamı için tıklayınız.
Sky Promosyon Show 2019 İlk kurulduğu yıldan beri her sene istisnasız Sky Promosyon Show fuarına katılan Asya Bayrak bu  yılda  siz değerli dost ... Devamı için tıklayınız.
Sıgn Istanbul 2019 Fuarı Asya Bayrak firması olarak bu yılda bir ilke imza atıp 3 büyük yurtiçi fuarında yer aldık.21.'si düzenlenen SIGN 201 ... Devamı için tıklayınız.