Haberler »  Promosyon Show İstanbul

22 Ekim 2021

  Sky Fuarcılığın düzenlemiş olduğu sektörün kalbi olan Promosyon Show fuarında farklı şehirlerden gelen

ziyaretçilerimizin yanısıra çalışmakta olduğumuz müşterilerimiz standımızı ziyaret etti, her yıl Pulman Otelinde gerçekleştirilen

fuar bu yıl İstanbul  Fuar Merkezinde yapıldı.

Pandeminin getirdiği zorlu şartlar ve mesaferlere rağmen  Asya Bayrak   1 yıllık aradan sonra tekrardan müşterilerimizle  fuar alanında buluştuk,

İhracat firması olarak hizmette sınır tanımamakla birlikte 81 il'e ve 36 ülkeye ihracat yapmaktayız,

Katılmış olduğumuz fuarlarla ihracat yaptığımız ülke sayısını arttırma amacındayız

2022'de görüşmek üzere,

 

 

 

Haber Yazısı: Yasemin B.


56 defa görüntülendi.


TÜM HABERLER

Promosyon Show İstanbul   Sky Fuarcılığın düzenlemiş olduğu sektörün kalbi olan Promosyon Show fuarında farklı şehirlerden gelen ziyaretçiler ... Devamı için tıklayınız.
Sıgn Istanbul 2021 Asya Bayrak olarak her yıl yurtiçi ve yurt dışı bir çok fuarda yer alıyoruz, güncel sektördeki yenilikleri ürün grupları ... Devamı için tıklayınız.
Promosyon Show 2021 29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan Sky 2021 fuarında, yenilenen ve güncelle ... Devamı için tıklayınız.
Yeni Ürün! Asya Bayrak ailesi olarak, güncel yaşanan gelişmelere karşın ürün listesini güncellemekteyiz, Siz değerli müşterileri ... Devamı için tıklayınız.
Psı 2020 Fuarı Asya Bayrak firması olarak her yıl bir ilke imza atıp bu yıl Avrupanın en büyük promosyon fuarı PSI Düsseldorf fuarına   ... Devamı için tıklayınız.
Cnr Promoexpo Fuarı 2019 9-12 Ekim tarihleri arasında CNR'de düzenlenen Promosyon fuarında bu yılda sizlerleydik. İlginiz için çok Teşekkürle ... Devamı için tıklayınız.
Sky Promosyon Show 2019 İlk kurulduğu yıldan beri her sene istisnasız Sky Promosyon Show fuarına katılan Asya Bayrak bu  yılda  siz değerli dost ... Devamı için tıklayınız.
Sıgn Istanbul 2019 Fuarı Asya Bayrak firması olarak bu yılda bir ilke imza atıp 3 büyük yurtiçi fuarında yer aldık.21.'si düzenlenen SIGN 201 ... Devamı için tıklayınız.