Haberler »  Sıgn Istanbul 2019 Fuarı

26 Kasım 2019
Sıgn Istanbul 2019 Fuarı

Asya Bayrak  firması olarak bu yılda bir ilke imza atıp 3 büyük yurtiçi fuarında yer aldık.21.'si düzenlenen SIGN 2019 Fuarı bu yılda Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleşti. Fuarın Uluslararası fuar olma özelliğiyle  yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştık.


Görselleri

788 defa görüntülendi.


TÜM HABERLER

Kişisel Koruyucu Donanım Ürünleri (maske, tulum, önlük, gözlük) İhracatı Hakkında Kişisel koruyucu donanım ürünlerinin (maske, tulum, önlük, gözlük) tedarik edilmesi ve bunların dağıtımının sağlanması a ... Devamı için tıklayınız.
Psı 2020 Fuarı Asya Bayrak firması olarak her yıl bir ilke imza atıp bu yıl Avrupanın en büyük promosyon fuarı PSI Düsseldorf fuarına   ... Devamı için tıklayınız.
Cnr Promoexpo Fuarı 2019 9-12 Ekim tarihleri arasında CNR'de düzenlenen Promosyon fuarında bu yılda sizlerleydik. İlginiz için çok Teşekkürle ... Devamı için tıklayınız.
Sky Promosyon Show 2019 İlk kurulduğu yıldan beri her sene istisnasız Sky Promosyon Show fuarına katılan Asya Bayrak bu  yılda  siz değerli dost ... Devamı için tıklayınız.
Sıgn Istanbul 2019 Fuarı Asya Bayrak firması olarak bu yılda bir ilke imza atıp 3 büyük yurtiçi fuarında yer aldık.21.'si düzenlenen SIGN 201 ... Devamı için tıklayınız.