Haberler »  Sıgn Istanbul 2019 Fuarı

26 Kasım 2019
Sıgn Istanbul 2019 Fuarı

Asya Bayrak  firması olarak bu yılda bir ilke imza atıp 3 büyük yurtiçi fuarında yer aldık.21.'si düzenlenen SIGN 2019 Fuarı bu yılda Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleşti. Fuarın Uluslararası fuar olma özelliğiyle  yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştık.


Görselleri

542 defa görüntülendi.


TÜM HABERLER

Psı 2020 Fuarı Asya Bayrak firması olarak her yıl bir ilke imza atıp bu yıl Avrupanın en büyük promosyon fuarı PSI Düsseldorf fuarına   ... Devamı için tıklayınız.
Cnr Promoexpo Fuarı 2019 9-12 Ekim tarihleri arasında CNR'de düzenlenen Promosyon fuarında bu yılda sizlerleydik. İlginiz için çok Teşekkürle ... Devamı için tıklayınız.
Sky Promosyon Show 2019 İlk kurulduğu yıldan beri her sene istisnasız Sky Promosyon Show fuarına katılan Asya Bayrak bu  yılda  siz değerli dost ... Devamı için tıklayınız.
Sıgn Istanbul 2019 Fuarı Asya Bayrak firması olarak bu yılda bir ilke imza atıp 3 büyük yurtiçi fuarında yer aldık.21.'si düzenlenen SIGN 201 ... Devamı için tıklayınız.
PSI 2020 Fuarına Davelisiniz Almanya Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan 2020 PSI Promosyon Fuarında sizlerle buluşuyoruz.  Ücretsiz davetiye al ... Devamı için tıklayınız.
Sosyal Medya Adreslerimiz Yenilendi Firmamızın resmi sosyal medya adresleri hesapları kurumsal bir yapı için yenilenmiştir. Güncel adreslerimiz; facebook ... Devamı için tıklayınız.