Haberler »  Sıgn Istanbul 2021

20 Eylül 2021
Sıgn Istanbul 2021

Asya Bayrak  olarak her yıl yurtiçi ve yurt dışı bir çok fuarda yer alıyoruz, güncel sektördeki yenilikleri ürün gruplarını standımızda sergilemekten gurur duyuyoruz. Geçen yıl pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen fuar bu yıl gerekli tedbirler alınarak yapıldı,

23.sü düzenlenen Sign Istanbul 2021 fuarı tüm zamanların en yoğun ziyaretçi sayısına ulaştı.Yılın küresel ölçekteki en büyük buluşması olan Sign yurt içi ve yurt dışından binlerce ziyarteçiye ev sahipliği yaptı, 

Başta Libya ,Irak, Suriye Rusya, Ürdün olmak üzere bir çok farklı ülkeden gelen  yabancı müşterinin ziyaretiyle karşılaştı.

Firmamızın yenilikçi ve yüksek kalitedeki ürünleri ziyaretçilerin dikkatlerinden kaçmadı,

Gelecek yıl 24.'sü düzenlenecek olan  Sıgn İstanbul  08-11 Eylül tarihlerinde Tüyap Fuar Merkezinde yeniden kapılarını açıcak ve firmamız katılımcı olarak yer alıcaktır

2022'de görüşmek üzere...


Görselleri

71 defa görüntülendi.


TÜM HABERLER

Promosyon Show İstanbul   Sky Fuarcılığın düzenlemiş olduğu sektörün kalbi olan Promosyon Show fuarında farklı şehirlerden gelen ziyaretçiler ... Devamı için tıklayınız.
Sıgn Istanbul 2021 Asya Bayrak olarak her yıl yurtiçi ve yurt dışı bir çok fuarda yer alıyoruz, güncel sektördeki yenilikleri ürün grupları ... Devamı için tıklayınız.
Promosyon Show 2021 29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan Sky 2021 fuarında, yenilenen ve güncelle ... Devamı için tıklayınız.
Yeni Ürün! Asya Bayrak ailesi olarak, güncel yaşanan gelişmelere karşın ürün listesini güncellemekteyiz, Siz değerli müşterileri ... Devamı için tıklayınız.
Psı 2020 Fuarı Asya Bayrak firması olarak her yıl bir ilke imza atıp bu yıl Avrupanın en büyük promosyon fuarı PSI Düsseldorf fuarına   ... Devamı için tıklayınız.
Cnr Promoexpo Fuarı 2019 9-12 Ekim tarihleri arasında CNR'de düzenlenen Promosyon fuarında bu yılda sizlerleydik. İlginiz için çok Teşekkürle ... Devamı için tıklayınız.
Sky Promosyon Show 2019 İlk kurulduğu yıldan beri her sene istisnasız Sky Promosyon Show fuarına katılan Asya Bayrak bu  yılda  siz değerli dost ... Devamı için tıklayınız.
Sıgn Istanbul 2019 Fuarı Asya Bayrak firması olarak bu yılda bir ilke imza atıp 3 büyük yurtiçi fuarında yer aldık.21.'si düzenlenen SIGN 201 ... Devamı için tıklayınız.