Haberler »  Web Sitemiz Yenilendi

09 Aralık 2016
Web sitemiz Yenilendi

Geleceğin Projeleri Derneği - Gepoder olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz güncel trendlere uygun bir web sitesi hazırladık. Yeniden tasarlanan Dinamik İçerik Yönetimi sayesinde projemiz hakkında her zaman en güncel bilgiye ulaşabileceksiniz.

Yeni web sitemiz tamamen son teknoloji yazılımlar ile yapılmış olup bütün bilgisayar ve mobil cihazlara uyumlu yapılmıştır.


431 defa görüntülendi.


TÜM HABERLER

Davetlimizsiniz !!! 19.09.2019 - 22.09.2019 tarihleri arasında Türkiye, İstanbul, Tüyap Istanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi ev sahi ... Devamı için tıklayınız.
Davetlimizsiniz !!! DAVETLİMİZSİNİZ  !!!!! Kurumsal pazarlama, tanıtım ve reklam ürünleri sektörünün marka fuarı, Promosyon Show İstanbul ... Devamı için tıklayınız.
Sosyal Medya Adreslerimiz Yenilendi Derneğimizin resmi sosyal medya adresleri hesapları kurumsal bir yapı için yenilenmiştir. Güncel adreslerimiz; facebo ... Devamı için tıklayınız.
Web sitemiz Yenilendi Geleceğin Projeleri Derneği - Gepoder olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye ... Devamı için tıklayınız.